Pirmadienis
27.06.2022
14:38
Dalintis
Registracija
Statistika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Viso žvejyboje: 1
megėju: 1
žveju: 0
Translator
Draugai
 • www.meskeriotojas.lt/
 • www.fish46.ucoz.ru/
 • www.romada.lt
 • www.zvejo.tv
 • www.zvejybosreikmenys.lt/kategorija/naujienos/
 • Apklausa
  Kokius naudojat masalus?
  Viso atsakymu: 872
  Paieška
  :)
  funny gifs
  Orai
  Метеонова - прогноз погоды на 14 дней Метеонова - прогноз погоды на 14 дней Метеонова - прогноз погоды на 14 дней Метеонова - прогноз погоды на 14 дней

  Zvejys.ucoz.com

  Pradžia » 2013 » Gegužis » 26 » Gaminam rūkyklą
  14:42
  Gaminam rūkyklą
  Taigi laikas parodys savo darbo vaisius. Rūkykla: matmenys 330mm-360mm-900mm medžiaga - duraliuminis, lengva 2kg., vietos užima minimum. Na darbo nemažai ir nėra pigi, bet savo darbą atlieka nepriekaištingai.

  Taip atrodo nesurinkta, viskas telpa į vieną maišą ir į bagažinę.  Taip atrodo surinkta, viskas trunka labai greitai ir paprastai. Viskas susitvirtina ant varžtukų, dar vadinamų "broškių" ;) .  Taip atrodo iš vidaus.  Stalčiukas, manau nereikia aiškinti kokį vaidmenį jis atlieka.  Na visas procesas kaip ir visu rūkyklų, pradžioj užkuriu sausa betkokia malka, kad rūkykla įkaistu, kai jau lieka tik žarijos sukabini žuvį ir uždengi kaip šitame paveikslėlyje, tada įdedu sausu malkų, žinoma tik alksnis, arba juodalksnis. Kai jos įsidega, tada ant viršaus uždedu drėgnų pjuvenų ir procesas vyksta. Tik reikia trauką pareguliuoti su stalčiuku, jį giliau įkisti į rūkyklą, arba ištraukti. Žuvis rūkosi apie pusantros valandos. Žinoma prieš pabaigą įdedu dar kadagio ir viskas super.

  Esu išbandęs su linais, ešeriais, upėtakiais, kiršliais ir unguriais. Bet unguriams truputi per žema, uodegoms per daug šilumos. Bet jau konstruoju aukštesnę.

  Dabar jau sunku įsivaizduoti bet kokią išvyką prie vandens be rūkyklos, nes nėra didesnio malonumo kaip sumedžiotą šviežią žuvį vietoj išsirūkyti ir su alučiu po medžioklės atsipūsti.


  Povandeninės medžioklės klubas,
  povandeninė medžioklė.

  Straipsnį rašė: Cekasss
  Peržiūrėta: 1866 | Patalpino: ltboss | Reitingas: 0.0/0
  Viso komentarų: 2
  0  
  2 ltboss   (03.06.2013 18:30) [Pereiti]
  Turejau panasia, tik mano susijungia kartu su saslikyne.Zuvi isrukau per 10-15min

  0  
  1 fanas   (03.06.2013 15:56) [Pereiti]
  Įdomu būtų paragauti žuvį išrūkyta šioje rūkykloje. Mano rūkelničia kitokia ir aš rūkau 15-20min, ugnį kuriu ne rūkykloje o šalia, o rūkykloje tik Alksnio pjuvenos.

  Pridėti komentarą gali tik registruoti vartotojai.
  [ Registracija | Prisijungti ]