Šeštadienis
25.05.2019
04:07
Dalintis
Registracija
Statistika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Viso žvejyboje: 1
megėju: 1
žveju: 0
Translator
Draugai
 • www.meskeriotojas.lt/
 • www.fish46.ucoz.ru/
 • www.romada.lt
 • www.zvejo.tv
 • www.zvejybosreikmenys.lt/kategorija/naujienos/
 • Apklausa
  Kokius naudojat masalus?
  Viso atsakymu: 805
  Paieška
  :)
  funny gifs
  Orai
  Метеонова - прогноз погоды на 14 дней Метеонова - прогноз погоды на 14 дней Метеонова - прогноз погоды на 14 дней Метеонова - прогноз погоды на 14 дней

  Zvejys.ucoz.com

  Straipsniai

  Taisyklės

  1. Internetinė svetainė www.zvejys.ucoz.com yra prieinama visiems lankytojams, tačiau tik registruoti nariai turi teisę talpinti rašytinę ar kitokią informaciją bei naudotis svetainės jiems teikiamomis paslaugomis.
  2. Registracija svetainėje www.zvejys.ucoz.com yra nemokama ir savanoriška!
  3. Užsiregistruodami Jūs įsipareigojate laikytis šių Taisyklių. Prieš registruodamiesi, įdėmiai perskaitykite Taisykles.
  4. zvejys.ucoz.com nekontroliuoja Jūsų paskelbtos informacijos turinio teisingumo ir jos šaltinio ir už ją neatsako. Tačiau mes pasiliekame teisę Jūsų paskelbtą informaciją pašalinti iš svetainės, jeigu ši informacija prieštarauja šioms Taisyklėms arba Lietuvos Respublikos įstatymams.
  5. Svetainėje www.zvejys.ucoz.com gali būti patalpinta informacija, apsaugota intelektinės nuosavybės teisėmis. Jūs neturite teisės šio Turinio (ar kurios nors jo dalies) keisti, nuomoti, skolinti, suteikti panaudai, parduoti, platinti ar jo pagrindu kurti išvestinius darbus.
  6. Nekreipkite dėmesio į provokuojančius pasisakymus. Neerzinkite jų autorių ir neatsakykite jiems tuo pačiu, net jei manote, kad Jus įžeidė - dėmesio stoka savaime slopina audringą diskusiją. Visa kita - jau  administratoriaus darbas.
  7. Tvarką komentaruose prižiūri administratorius. Jis gali redaguoti, šalinti žinutes, uždaryti/trinti/perkelti temas.
  8. Svetainėje netoleruojamas dvigubų vartotojo vardų turėjimas.
  9. Jei Adminstratoriui elektroniniu paštu atsiųstas laiškas yra grubaus tono, pilnas necenzūrinių išsireiškimų - problema visai nenagrinėjama, o laiško autoriui bus uždrausta naudotis svetaine. Jei pastebėsite draudžiamą informaciją zvejys.ucoz.com svetainėje, prašome nedelsiant informuoti apie tai Adminstratorių el.paštu: savas69@info.lt
  10. Šios taisyklės įsigalioja nuo Jūsų registracijos www.zvejys.ucoz.com svetainėje momento ir galioja visą laikotarpį, kol Jūs naudojatės šia svetaine.
  Administracija pasilieka teisę periodiškai keisti/papildyti/tobulinti taisykles.